Dachy płaskie

Dachy płaskie charakteryzują się niskim kątem nachyleniem połaci dachowej – od 0 do 5%. Charakterystyczną ich cechą jest pełnienie dwóch funkcji jednocześnie: dachu oraz stropu budynku (stąd też inna nazwa: stropodachy). Dachy płaskie są budowane wielowarstwowo, a każda z warstw pełni konkretne zadanie. Przykładowy stropodach składa się z paroizolacji (najczęściej papa podkładowa), ocieplenia, oraz papy hydroizolacyjnej. Taki dach charakteryzuje się znacznie prostszą konstrukcją niż dach skośny. Największym wyzwaniem w kładzeniu dachów płaskich stanowi prawidłowe wykonanie izolacji stropodachu. To ona bowiem stanowi tu najważniejszy element konstrukcji.

Papy termozgrzewalne BMI ICOPAL oraz Membrana EPDM Icopal


Firma BMI ICOPAL jest światowym ekspertem hydroizolacji i pokryć dachowych. Dynamicznie rozwijane technologie produkcyjne w zakresie materiałów i systemów hydro- oraz termoizolacyjnych przełożyły się na włączenie Grupy BMI ICOPAL do grona największych oraz najnowocześniejszych fabryk w Europie Środkowej.

Papy termozgrzewalne oraz Membrana EPDM to flagowe produkty tej firmy. Charakteryzuje je najwyższa jakość na rynku.

Zamówienia
/ Kontakt

  • pn.-pt. 7:30 – 16:30
  • tel. 663 090 092
    e-mail:
    power-dach@wp.pl
  • Kazimierzówka 90
    21-040 Świdnik

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dachów. Nasz zespół chętnie przygotuje dla Ciebie indywidualną kalkulację Twojego pokrycia dachowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą krótkiego formularza.