Gonty bitumiczne

Gonty bitumiczne są zbudowane podobnie jak papy zgrzewalne, z kilku warstw. To cieszące się w ostatnim czasie dużą popularnością pokrycia dachowe. Największymi atutami gontów bitumicznych są: niska cena, atrakcyjny wygląd oraz prosty montaż. Gonty bitumiczne, dzięki swojej strukturze, charakteryzują się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych.

Gonty bitumiczne IKO


Firma IKO jest światowym ekspertem od gontów bitumicznych, co stanowi gwarancję najwyższego poziomu jakości oraz niezawodności Twojego dachu. Produkowane przez firmę IKO gonty bitumiczne stanowią idealne pokrycie dachowe zarówno do nowych budynków, jak i w projektach remontowych. Niezależnie od preferowanego stylu, firma IKO proponuje szeroką gamę gontów dachowych oraz akcesoriów.

Jakość produktów dostarczanych przez firmę IKO jest poparta ponad 60-cio letnim doświadczeniem. Co istotne, firma IKO oferuje dodatkowy znak jakości, ponieważ wszystkie produkowane przez nią gonty bitumiczne zawierają oznaczenie CE.

Wysoka jakość gontów owocuje udzieleniem dla inwestorów wyjątkowego Systemu Platynowej Gwarancji, z którym w przypadku ujawnienia się wady są pokrywane pełne koszty nie tylko samego materiału, ale także robocizny, transportu materiału, wywozu wadliwego itd.

Gonty bitumiczne GAF


Gonty bitumiczne Gaf są postrzegane przez klientów na całym świecie jako produkt luksusowy. Chronią domy milionów mieszkańców Ameryki od ponad 135 lat. Są stworzone aby opierać się podobnym warunkowym pogodowym do tych, jakie panują w Polsce.

Gonty bitumiczne Gaf to nie tylko synonim luksusu czy innowacji, ale również dożywotnia gwarancja na produkty dostarczane przez tą firmę. Wśród oferty firmy Gaf znajdują się linie produktowe: Cambridge Xpress, Landmark™, Timberline®, Timberline® Ultra HD™, Camelot® II, Slateline®, Woodland™, Grand Sequoia® oraz Grand Canyone™.

Skontaktuj się bezpośrednio z nami, aby uzyskać więcej informacji o każdej z linii produktowych.

Zamówienia
/ Kontakt

  • pn.-pt. 7:30 – 16:30
  • tel. 663 090 092
    e-mail:
    power-dach@wp.pl
  • Kazimierzówka 90
    21-040 Świdnik

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dachów. Nasz zespół chętnie przygotuje dla Ciebie indywidualną kalkulację Twojego pokrycia dachowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą krótkiego formularza.